با پرسش بیشتر آشنا شوید...

این مرکز در راستای ارتقاء مهارت های زندگی و مقابله با چالش های زندگی روزمره و رفع دغدغه ها و نیازهای فکری و روحی افراد از طریق پاسخگویی به پرسش های آنان بصورت حضوری و آنلاین، برگزاری کارگاه ها و نشست های تخصصی، تولید ویدئوها و پادکست های آموزشی، بهترین راه حل ها را در زمان بروز مسأله یا مشکل ارائه خواهد داد.

آموزش مهارت های زندگی تضمین کننده سلامت افراد جامعه است. پس همراه ما باشید تا بیاموزیم چگونه بیاندیشیم، چگونه ابراز وجود کنیم، چگونه یافته های خودمان را تجزیه و تحلیل کنیم و چگونه در مورد سؤالات ذهنی خودمان با دیگران به گفتگو بنشینیم.

گـــالری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.