45179

این پیغام خصوصی است.

پاســخ
 1. admin_porsesh گفت:

  با سلام
  دوست عزیز از اینکه با ما مرتبط شدید از شما سپاسگزاریم.
  و اما در پاسخ به پرسشتان مواردی را به عنوان راهنمایی خدمتتان عرض می کنیم:
  انسان هنگامی که به مرحله بلوغ یعنی نوجوانی و جوانی رسید به صورت طبیعی هورمون های مربوط به جنس مخالف در او ترشح می شود و این امری طبیعی است. درست مانند غریزه تشنگی و گرسنگی که در همه موجودات زنده وجود دارد، غریزه جنسی نیز حالتی دارد و در سنین نوجوانی و جوانی به اوج خود می رسد بنابراین یکی از پشتوانه های اساسی و مهمِ علاقه به جنس مخالف، همین غرایز می باشد.
  شما هم اکنون در آغاز سن جوانی تمایلاتی ذاتی به جنس مخالف دارید و این مسئله برای هر دختر و پسری در این سن رخ می دهد و از آن جا که جوانان بیشتر تابع احساسات هستند تا قوای منطقی و عقلانی خود بنابراین از درک آگاهانه روابط عاجز می شوند. شما هم اکنون هر توجهی یا نگاهی یا کلامی از جانب پسران را مبنی بر علاقه شان می گذارید در حالی که چنین نیست و این موضوع ممکن است بخاطر تصورات شما باشد
  توصیه ما به شما این است که سعی کنید به روش های مختلف خود را مشغول کرده و با این نوع دوست داشتن ها و یا ارتباطات مقابله نموده و جلوی آن ها را بگیرید. چرا که چنین دوستی ها و علاقه هایی ره آوردی به جز اضطراب ، افسردگی، افت تحصیلی و عدم تمرکز فکری نخواهد داشت و باعث می شود که دوران جوانی شما که باید عامل پیشرفت و رشدتان باشد با توهمات و افکار واهی سپری شده و در هاله ای از ابهام و اضطراب طی می شود .
  مشکل شما با گذر زمان حل خواهد شد زیرا زمان خود بهترین درمانگر است. مورد دیگر اینکه حتماً باید خود را از لحاظ معنوی تقویت کنید. وقتی می گوییم تقویت معنویت بدین معناست که شما با این گزینه می توانید تنهایی هایتان را پر کنید و به آینده ای روشن بیندیشید،‌ به شرط اینکه واقع بین باشید و مقایسه های اشتباه نداشته باشید. شاید الان وقت آن رسیده که زندگی خود را یک بازنگری کلی کنید و از نو برای خودتان
  هدف یابی نمایید. اهدافی روشن و صریح که شما را مستقیماً به سمت آینده رهنمون کند. پس از خداوند ناامید نشوید و خواسته ها و نیازهای خود را به درگاه او ببرید و از او کمک بگیرید. حتماً نتیجه خواهید گرفت.
  در صورتی که باز هم سوالاتی در این زمینه داشتید با ما مرتبط شوید.
  موفق و پیروز باشید

فقط اعضای سایت میتوانند برای پرسش ها پاسخ ارسال کنند. اگر قبلا ثبت نام کرده اید ورود را بزنید و در غیر این صورت در سایت ثبت نام کنید.