45166

با سلام و احترام
بنده شاغل در مرکز آموزشی هستم و گروهی اجتماعی تشکیل دادیم که یکی از اعضای گروه بعدا متوجه شدم که پزشک نمی باشد و از گروه خارجش کردم ایشان به من پیام دادند که چرا مرا بیرون آوردی من از مطالب گروه استفاده می کردم من دلم سوخت و دوباره ایشان را اضافه کردم ایشان در گروه نوشتند “ممنون که مهربانی” راستش خجالت کشیدم از اعضاء گروه، توی دلم گفتم الان اینها که همه هم من را میشناسند در مورد من چه فکری می کنند، فکر نکنند ببین این خانم با این آقا چه سر و سری داره. یا کدام پزشک است که با این خانم صمیمی است.
خلاصه سرتون رو درد نیارم ایشان مرتب در عکس پروفایل خود مطالب عاشقانه می گذاشتند من می دونستم که اینها را برای من می گذارد تا اینکه گروه ما پر از اعضاء شد و دیگر نمی توانستم فرد جدیدی را عضو کنم ایشان و چند نفر دیگر را حذف کردم تا بتوانم اسامی چند نفر دیگر را به دستور ریئس بخشمان اضافه کنم.
این آقا به من گفته بود که فارغ التحصیل سینما و تئاتر است و رییس بخشمان هم گفت فقط پزشکان در گروه باشند.
به ایشان پیام دادم که بنا به دستور رئیس بخشمان متاسفانه مجبوریم که شما را حذف نماییم. و ایشان هم گفت بسیار خوب، اما روز بعدش پیام می فرستاد معلوم بود آخرش استیکر هست من نخوانده پاک می کردم.
چند روز بعد دوباه پیام فرستاد باز هم نخوانده پاک کردم و بعد هم مسدودش کردم که نه اس ام اس بده نه واتساپ در این مدت بعضی اوقات از حالت مسدودی خارج می کردم که عکس پروفایل و نوشته هاشو بخونم باز هم عاشقانه و درد فراق و اینا بود.
استخاره کردم که از مسدودی درش بیارم خوب اومد. و اینکار رو کردم بعد پیام داد که منو دوباره اد کن جوابشو ندادم دوباره پیام داد خلاصه بهش گفتم و توضیح دادم که چرا حذفش کردم می خواست سر حرف رو باز کنه و درد دل کنه که قبول نکردم گفت مشکل ارولوژی داره می خواست مشکلش رو بگه که قبول نکردم به من بگه چون من نه پرستارم نه پزشک. بعد دوباره استیکر داد که من نخونده پاکش کردم.
و صبح که شد مسدودش کردم.
به نظر شما کار بنده به عنوان یک کارمند دولتی درست بوده یا خیر؟
آیا شیوه برخوردم اینکه مایل نیستم به چت کردن با نامحرم و گفتگوی بیخودی چون به زندگی و همسرم و بچه ام آسیب می رسه وقتم گرفته میشه.
می خواستم برخورد بهتر برای پایان رابطه را بدانم؟ آیا مسدود کردن شخص است یا توضیح دادن برای ایشان؟ چگونه باید به ایشان می فهماندم که مایل نیستم دوباره به بهانه های مختلف به من پیام بدهد. من آن شخص را ته دلم دوست داشتم اما هیچوقت ابراز نکردم. هیچ وقت پی نبرد و بابت پیام های عاشقانه پروفایلش ناراحت بودم که درباره من چه فکری میکنه فکر میکنه که اینها رو می زاره آیا در صدد فریب دادن منه؟
– حالا هم که مسدود هست عکس پروفایل صورت یه لاک پشته با این مضمون: این بزرگوار آقای جاناتان هست و الان 189 سالشه و راز عمر طولانی اش هم اینه که سرش تو لاک خودشه! اینو استوری کن شاید کسایی که سرشون رو کردن تو زندگیت ببیننو بیخیال بشن